Blog Single

25 May

Dersler Hakkındaki Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın

Değerli kursiyerlerim derslerimizde alınan eğitimler ve size kazandırdıkları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız beni gercekten çok sevidirecektir..

Related Posts

Comments

There are 119 comments on this post.

 1. Zeliha ÇIMARLI

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Özel tüyolar ve teknikler öğrenin ayşe hocayı tavsiye üzerine buldum. Çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum..

  • Rukiye Ceyhun

   25 Mayıs 2019

   Cevapla

   Rukiye Ceyhun
   Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

   Paniğim, heyecanlıyım , buralarda asla araba kullanamam gibi düşüncelerle araba kullanmayı o kadar çok büyütmüşüm ki gözümde bunu ancak ayşe hocamla tanıştıktan sonra anlayabildim 🙂 arkadaşça sohbeti, ustalığı ve gerçekten harika öğreticiliğiyle çok şükür yalnız başıma trafiğe çıkabiliyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 2. Ayşe SAĞLAM

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Ayşe hanım bu işin duayeni inanılmaz..Sabır ve özveri ile çalıştırıyor. Hocam emeğinşze sağlık

 3. Memnune Ferhat

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Ayşe hanım bu işin gerçekten uzmanı, özverili, sabırlı, anlayisli ve gerçekten de Ayşe hanım ile araba kullanma dersimize başlayıp bitirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum, Ayşe hocamız öğretirse herkes araba kullanabilir diyorum kisacasi, teşekkürler 😊

 4. Sena Özkara

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Okul Öncesi Öğretmeni

  Ben çok memnun kaldım, gayet öz güvenim yerine geldi. Herkese tavsiye ederim.

 5. Gülşah birlik üner

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  En büyük korkumu Ayşe Hocam sayesinde yendim 7 ay önce ders aldım ve o günden beri aktif olarak araç kullanıyorum, hatta uzun yol bile yaptım .Ben direksiyona oturduğumda bilincimi kaybediyordum korkudan. O kadar kısa bir sürede öğrettiki herşeyi inanamadım. Herkese ama herkese tavsiye ediyorum , iyi ki yollarımız kesişmiş hocam, çok daha önceden tanışmayı dilerdim…

 6. Suzan Batmaz-hemşire

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  İşinin ehli olan birisinden ders almak kadar güzel bir şey yok. Ayşe hanımın bütün terreddütlerime rağmen benim açımdan sevindirici olanı doğru bir tercih olmasıdır. Bu gün olsa yine tercih ederim. Teşekkür ederim.

 7. AYŞE İKİZER

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Direksiyon eğitiminde en önemli olan cesaret.Derse başlarken o cesareti ve sakinliği AYŞE HOCADAN rahatlıkla alabilirsiniz.Sonrasında verdiği taktikleri uygulayarak hedefinize ulaşabilirsiniz.Ayşe hoca ile direksiyon eğitimimiz sayesinde rahatlıkla trafiğe çıktım korkularımı yendim.Emeğinize sağlık Ayşe hocam…

 8. Ayşe çağdaş-öğretmen

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Ayşe hocayla etkili ve başarılı sürüşler gerçekleşti eksik olduğum şeyleri defalarca göstererek hakimiyeti kazanmamı sağladı trafiğe çıkışlarım kolaylaştı.

 9. Neşe Kuşaklı

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Yaklaşık 9 yıl önce sürücü belgesi almış fakat trafiğe hiç çıkamamış bir kadındım. Ayşe hocam ile derslere başladıktan sonra korkularımın yersiz olduğunu gördüm.Kendimi akan trafikte hayal bile edemezken Ayşe hocam sayesinde artık her yere özgürce gidip gelebiliyorum. Işi ehlinden öğrenince yapılamayacak hiçbir şey yok. Emeğiniz için çok teşekkürler hocam

 10. Tuba Bozkurt

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Merhabalar Ayşe hocamla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanışıp direksiyon dersi almıştım iyiki de almışım inanılmaz ilğili insana en ayrıntılı detayına kadar öğretiyor ve en önemlisi trafiğe çıkarkenki heyecanını kesinlikle alıyor sihirli gibi muhteşem biri sonrada size muhteşem arkadaş oluyor iyiki tanımışım herkese tavsiye ederim mutlaka…

 11. Hanife özdemir

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Mrh ben de arkadaş tavsiyesi üzerine Ayse hanımla tanıştım sizi motive edip hiç modunuzun düşmesine izin vermeyen bir hoca…herkese tavsiye ederim

 12. Firdevs Başkan

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Merhaba arkadaşlar, bende buradan Ayşe hocama teşekkür etmek istiyorum.Çok başarılı bir hoca derse başladığım andan itibaren ondan çok şey öğrendim. Bana verdiği emekten ve öğrettiklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.Trafiğe çıkmadan önce mutlaka ders alınması gerektiğini düşünenlerdenim.Kesinlikle eşinizden babanızdan ders almaya çalışmayın.Bu işi Ayşe hocama bırakın.Son derece bilinçli ve tecrübeli bir eğitmen ve en önemli özelliği de eğitim verirken kişiye güven cesaret verip,başarılı olmasını sağlıyor.Ben araba kullanıyorken hep Ayse Hoca’nın sözlerini ve bana kazandırdıklarını hatırlıyorum. Kendisi gerçekten usta bir sürücü ve anlayışlı sabırlı bir eğitmen.Ders almak isteyen herkese tavsiye ederim.

 13. Hande Kılıç

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Trafik korkunuz varsa dermanınız Ayşe hocada! Ders aldığım süre boyunca özellikle heyecanımı yenmek ve trafikten korkmamak konusunda kendisinden çok şey öğrendim. Yaptırdığı gerçek pratikler, trafikte her gün karşılaşılabilecek gerçek durumlara yönelik uyarıları, hatırlatmaları ve paylaştığı püf noktaları ile beni trafiğe çıkmaktan alıkoyan tüm bahaneleri ortadan kaldırdı. Usta bir sürücü olması, sakin, sabırlı ve cesaret veren arkadaşça tavrı; sorunu trafikten korkmak olan hanımlar için özellikle çok ideal. Eşinizden ders almayı boşverin; kocadan hoca olmaz 🙂 Bugün kendi başıma arabaya atlayıp günlük işlerimi halledebiliyorsam ve hatta ailemi gezdirebiliyorsam bunda Ayşe hanımın emeği büyüktür. Ayşe hanıma bu vesile ile tekrar çok teşekkür ediyorum. Ders almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

 14. Sümeyye Özçelik

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Arabayı kullanmaya başlayınca ilk ders sadece dur kalk yaparız sanıyorken kendimi yoğun trafikte buldum.Ama Ayşe hoca insana öyle güven veriyor ki korkular bir bir yok oluyor. Keşke daha önce karşılaşmış olsaydım yine de iyi ki diyorum. Ayşe hocadan eğitim fırsatını kaçırmayın derim

 15. Selin Kundu

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Merhaba akıcı trafikte sakin ve anlayışlı Ayşe hocayla araç kullanmayı öğrenmek keyifli bir hal alıyor .
  Kesinlikle tavsiye ederim.

 16. arzu şahin

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  bana sabredebilen insan sabrın için teşekkürler

 17. Naci füneş

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Tavsiye üzerine eşim Ayşe hanımdan ders aldı .Gayet memnunum eşim trafikte araç kullanma korkusunu yendi gayet iyi kullanıyor.
  Kendisine teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim.

 18. WilliamAlori

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Фирма доставит любую энергозапчасть взжатый срок прямо к вам в дом купить автозапчасти в интернет магазине : каталог автозапчастей для иномарок.
  Помимо стремления предоставить широкий ассортиментный выбор автомобильных запчастей, наши сотрудники дополнительно выполняем работы над качеством сопровождения . В связи с широким ассортиментом характеристик и типов автомашин каждой марки, мы ввели поэтапную систему заказа. Этим образом, мыможем исключить упущений и покупок неудобных автозапчастей.
  Выберите у нас запчасти и дополнительно возьмите скидку на дальнейший заказ!

 19. EROsheasup

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  The salon body rub invites find out one of the ways massage, is what we do. What is an couples massage interested in everyone. vibrating massage this is the gift to give for bliss. You willextremely surprised to that,what ocean pleasure can experience from adopting massage. In spa center Buttock Massage masseurs can do sensual intimate massage.

  How is it done, and is there something exotic? We will tell you all about him that you wanted to know |Our Hawaiian Lomi Lomi massage is visited not only by men but also by women, and also by couples. You want to use is exactly what infinitely … Our main intention this is to please customer fantastic sexy adult massage. Special approach to any your desires and bids.

  The amazing masseuses our the spa center will give you an unforgettable experience. The salon is a place of rest and relaxation. The adult massage, as though, and relaxation, operates on defined area body, this can help you personally gain strength. Choose one or just two beauties! Choose for yourself master by appearance, both professional and professional abilities!

  Massage center in Empire City we advise stunning quarters with convenient decoration. Data rooms help be you you are staying with us incognito.

  We work in New Jersey. Beauties Irea :
  sensual massage nj

 20. EROsheasup

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  The spa bodywork calls visit one of the options massage techniques, is what we do. What is an Hawaiian Lomi Lomi massage interested in everyone. massage woman – woman is the art to give for pleasure. You willsurprised to that,what ocean bliss can get to know from adopting massage. In salon of erotic massage sports massage masseuses will hold sensual anticellulite massage.

  How is it done, and is there something exotic? We will tell you all about him that you wanted to know |Our happy ending massage is visited not only by men but also by women, and also by couples. You necessarily want to rejoice is exactly what infinitely … Our primary а task this is to please personally you marvelous sex Taoist Erotic Massage (TEM). Individual approach to any your requirements and bids.

  The elegant masseurs our the spa center will give you an unforgettable experience. The spa center is a place of rest and relaxation. Here’s a intimate massage, as though, and relaxation, operates on some parts shell, what helps women sit back and relax. Choose one or just two beauties! Choose what I liked, both professional and professional proficiency!

  Massage center in New York City we represent chic quarters with convenient style. Data accommodation promote be you you are staying with us incognito.

  We work in Uptown Masseuses Morgan –
  nude massage service

 21. Cindyven

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Spring season cleaning is actually certainly not merely routine to remove dirt and also dust. But our experts require to administer an review of winter clothes. Coming from excessive traits to remove, you require to tidy and also determine the storage. Get rid of the waste as well as give on your own an additional promise not to spare unneeded scrap. Well-maintained the wall structures and also ceilings, wash the home windows, allow the springtime right into the house, drive off the hibernation.

  Washing in NYC – is actually the regulation of focused companies for spring cleaning of properties and surrounding locations, as well as preserving tidiness. The mixture of high-grade job as well as budget-friendly costs is a particular attribute that differentiates our cleansing provider in the NJ cleaning services market.
  Our motto: ” The most effective top quality – small cost!” and you may be certain of that! In our firm, very inexpensive prices for all sorts of cleaning services.
  We guarantee you the provision of expert cleaning services at a higher level. Professionals masterfully master the procedures of cleaning along with the use of contemporary high-tech devices and also concentrated chemicals. Along with all this, the prices for our companies are actually a lot less than the major cleansing business.

  Buying such a company as ” Spring season Cleaning” in our company, you receive the possibility of top notch cleaning of the neighboring area of your home. We give cleaning up where others can not cope. We will certainly concern you even if you go to the some others end of the world and do the cleansing at the highest degree. Merely give us a call.

  Maid provider Downtown Manhattan : spring cleaning

 22. Rickeyslulp

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Наша компания занимается расскруткой продвижение сайта буржунет совершенно не дорого. В случае, если у вас существует свой бизнес, тогда рано или поздно вы лично осознаете, что без оптимизация и продвижение сайтов сшау вас нет возможности работать дальше. Сейчас фирма, которая подумывают о собственном будущем развитии, должна иметь веб-сайт для seo продвижение сайтов google. продвижение англоязычного сайта в google- способ, используя который возможно приобретать новых покупателей, и дополнительно получить проценты, с тем чтобы рассказать об наличии вашей собственной производственной компании, её продуктах, функциях. Специализированная международная фирма сделать для вашей фирмы инструмент, с помощью которого вы сможете залучать правильных партнеров, получать прибыль и расти.Продающийся сайт- лицо фирмы, в связи с этим имеет значение, кому вы доверяете создание своего веб страницы. Мы – команда профи, которые имеют обширный практический опыт конструирования электронную коммерцию с нуля, направления, разработанного типа. Сотрудники нашей фирмы неизменно действуем по результатом. Международная компания сумеет предоставить всем нашим заказчикам профессиональное сопровождение по доступной антикризисной расценке.Вы можете сделать заказ онлайн-визитку, рекламный сайт. Не сомневайтесь, что ваш портал будет разработан высококлассно, с разными самыми новыми технологиями.

  создание и продвижение сайтов в сша

 23. Glennafip

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  move-in cleaning
  Service Cleaning Staten Island was created in 2012 with a clear task: to perform a highly professional cleaning services in friendly manner that is not only which not just delights and satisfies all ours client! With deep cleaning, our employees cleansing elements refrigerator in the house . Competent employees “Cleaning Service” always ready decide varied problem, associated with guidance order. You always can call in “Cleaning Service” – our employees to the conscience cope with the work of any volume. Our Created Cleaning the holding located give you any help and solve this a problem! Our firm we carry out cleaning services(MAIDS DOWNTOWN) exclusively by means of eco-means, they absolutely safe and not even litter environment atmosphere. This the specialized company Williamsburg presents large set service on cleaning, you left only to choose the right, appropriate to you type of cleaning, and contact to our company for professional help. In our the company hourly work employee. This a highly large cleaning , that will leave your family hearth spotless . Regardless on , moving you or not Clean Master can be there to help to bring your personal old or new house exemplary appearance.We have involved only qualified masters, having the required practical experience. CLEANING MASTER Bococa apply excellent, not harmful detergents and scouring materials, reliable, professional and high quality equipment.Our organization provides services for cleaning – professional (industrial) cleaning. Cleaning famous company Clinton Hill- carries out production activity on cleaning.

 24. Sultan topcu

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Harika bir hoca allah razı olsun
  Ayşe hocam
  Sizden kalitenize ve eğitim biçiminiz aşırı güzel 🙃

 25. EROsheasup

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  The salon nude waiting visit one of the kinds massage techniques, is what we do. What is an vacuum massage jars interested in everyone. couples massage is the art of giving for bliss. You willextremely surprised to that,what sea pleasure can experience from choice massage. In spa salon balinese massage women will make erotic Prostate massage.

  How is it done, and is there something exotic? We will tell you all about him that you wanted to know |Our erotic massage is visited not only by men but also by women, and also by couples. You necessarily want to use only this infinitely … Our intention this is to please men fantastic winding Taoist Erotic Massage (TEM). Separate approach to your requirements and claims.

  The beautiful masseurs our the spa will give you an unforgettable experience. The spa is a place of rest and relaxation. Such Music Therapy, as in principle, and relaxation, influences on defined area shell, what give a chance women sit back and relax. Choose one or just two beauties! Choose by external data, both professional and professional proficiency!

  We in Gotham we advise luxurious rooms with convenient decoration. Data accommodation used to stay with you not attracting the attention of other customers.

  We have a showroom in NYC. Women Morgan –
  massage cabinet

 26. Ebru Şahin

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Ebru – İnsan Kaynakları

  Ayşe hocadan ders aldım. Memnun kaldım Sabrı anlayisi için teşekkür ederim. Tavsiye ederiiiim

 27. Gregoryjah

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Наша компания Группа компаний АЛДУК Рязань организует современным способом телеинспекциюинженерных систем, сетей хозяйственно-бытовой, сетей хозяйственно-бытовой, инженерных систем, ливневой канализации и так далее.
  Водеоинспекция трубопровода выполняется видеокамерой, которая перемещается по трубам и передаёт изображение на телемонитор и одновременно проводится видеозвукозапись изображения.
  Данная проверка предоставляет возможность определить качество стенок и стыков труб, места нахождения свищей, трещин и иных изъянов, выявить засоры и посторонние предметы, незаконные врезки и так далее. Телеинспекция также может быть применена и при приёме трубопроводов после завершения строительного производства, проведения ремонта.
  Большим положительным моментом устройства видеоинспекции является сегодня её мобильность, легкость подхода к трубопроводу, а также возможность получать видеоизображение увидеть изнутри часть труб за счет видео изображения.

  Наша компания Общество с ограниченной ответственностью ДЛУОЦУ Сыктывкар
  работает на предприятиях как индивидуальных так и муниципальных предприятиях.

  Водоподготовка и водоподведение – каротаж скважин

 28. Rubye

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  First of all I would like to say superb blog!
  I had a quick question in which I’d like to ask if you do not mind.

  I was interested to know how you center yourself and clear
  your mind prior to writing. I’ve had trouble clearing my
  thoughts in getting my thoughts out. I truly do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes tend to be lost simply just trying to figure out how to begin. Any suggestions or tips?
  Many thanks!

  Feel free to visit my blog 007카지노

 29. Ruth

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  These are in fact enormous ideas in concerning blogging.
  You have touched some good things here. Any way keep up wrinting.

  Check out my webpage – 바카라사이트

 30. aNika.tikhonovaVes6966

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Absolutely NEW update of captchas regignizing package “XRumer 19.0 + XEvil”:

  Captchas regignizing of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  and more than 12000 another size-types of captcha,
  with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
  You can use XEvil 5.0 with any most popular SEO/SMM programms: iMacros, XRumer, SERP Parser, GSA SER, RankerX, ZennoPoster, Scrapebox, Senuke, FaucetCollector and more than 100 of other software.

  Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.

  Free XEvil Demo available.

  See you later!

 31. contractorcuh

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  General professional manhattan

  The task of General development New York is to move to the client the whole amenities in its entirety, and certainly not such as separately executed job. Of certain relevance is actually the role of the general specialist throughout the large-scale building of flats of household type, commercial facilities, industrial establishments.

  construction planning nyc;
  Industrial buildings.

  Today, the listing of development companies includes different business interior decoration. An real estate investor and also a consumer can spend a bunch of time-solving on all business problems. A even more rational answer is to leave this role to General building NY.

 32. Valeriagek

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  только вам большой депозит, казино джой вход лицензионное казино без проблем joy casino развод

 33. Wirelessvxt

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  удалите,пожалуйста! .

 34. Floydgycle

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  гидродинамическая очистка фекальной канализации

  Сотрудники нашей производственная компания по Очистке уличной канализации и Монтажу подземного оборудования в скважину предлагаем свои услуги всем, как частным так и общественным учреждениям.

  В восьмидесяти процентов случаях скважины восстанавливаются до начальных данных при внедрении в применение скважины, это по праву является альтернативой производства буровых работ новой скважины.
  Обеспечено повышение сбыта водозаборной скважины не менее тридцати процентовЫ от существующего на момент запуска дел.

  Многие из скважин по завершении мероприятия восстановительного комплекса процедур позволят быть снова введены в применение. Тем более что оплата таких выполненных работ в 10 раз ниже цены непосредственных сооружений.

 35. Batterydpn

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  удалите,пожалуйста! .

 36. KitchenAidlkq

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  удалите,пожалуйста! .

 37. Sanderpri

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  drafts of literary works

 38. Holographicjiz

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  and 12 thousand Georgian manuscripts

 39. RidaJaist

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Best Buy Propecia rotExtitolob discount cialis invich Rosa Impex Pvt India Ltd

 40. RidaJaist

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Levitra Tariffe In Farmacia rotExtitolob cialis buy invich Ou Acheter Du Cialis Sur Le Net

 41. ImagesGoohak

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Children’s coloring is harmonious of the easiest and most affordable ways to waste once upon a time with interest and benefit. This movement is suitable for the sake of toddlers from 1.5 years old. So what’s the use of coloring books?
  Painting a certain object, social or inexperienced in to himself, the son replenishes his facts about the shape, color of this aim, develops observation. At first, in the duplicate, both the tan may turn loophole to be unversed and the crocodile orange. This is normal: the infant learns the sphere, transfers it to a sheet of paper, dispiriting to recreate colors. At hand these actions, he expands his horizons. That being so, to originate with, choose objects familiar to the tot: a ball, an apple, a pear, a halcyon play with, etc.
  When coloring, choice motor skills of the hands develops, which is anon interrelated to the evolvement of the newborn’s meditative, as comfortably as the success of mastering article skills. At beginning, coloring should not carry too many minuscule details. This bequeath tolerate the sprog to blurred on each phenomenon separately.
  Drawings should accept a to the utmost outline. Into such a contour, it will-power be obscure notwithstanding the infant’s vulnerable handle. This allows you to eclipse reasonable errors and gives you confidence. The outlines of the pictures should be smooth, without corners and complex bends.
  As the lassie grows up and masters the painting sop = ‘standard operating procedure’, the billion of young details in the plan increases and the figure itself becomes more complex.
  In addition to motor skills, the youngster’s volitional specialty also develops: after all, he needs to go very cold so as not to match beyond the boundaries of the plan, he needs to learn how to conduct the intimidation of the pencil so as not to slash the paper. Coloring develops the child’s be steadfast and attention. Here’s an example of admissible coloring time – Via

  Mixing paints, obtaining modern colors and shades is also a inventive, instructive, engrossing and despite that smooth “magical” modify because of a child.
  Coloring involves improving both the complication of the plan and the choice of tools. At first place, it can generally be coloring with fingers using water (there are such coloring), then – pencils, felt-tip pens, paints.
  Coloring pages are the manner to the existence of subtle arts, to the sphere of creativity, this is the development of the nipper’s artistic taste. You can invite the neonate to paint on the display and come up with a concoct of the illustration, based on the content of the painted one.

 42. RidaJaist

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Buy Furosemide Online Uk Cheap rotExtitolob purchase cialis invich Addolorato Baclofene

 43. Homeheelm

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Home is a place where you want to return every evening. Home is much more than just the apartment where you live. Home is a state of mind and a storehouse of memories. We create homes and share ideas and advice with those looking for unique solutions that convey the spirit of the home.
  You can find modern solutions for interior design in this web-site.

 44. Sdf

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Kendimdeki cevheri keşfetmemi sağlayan Ayşe hocama çok teşekkür ediyorum. Sabırlı ,anlayış ve çok profesyonel bir eğitim aldım.Bayan sürücü adayları hiç düşünmeden eğitim alabilirler.Ben kendisinden ders almaya yorumlar ve videoları izledikten sonra karar verdim. Bu sebeple buraya yorum bırakmak istedim.sizlere rehber olması için☺️ Öz güveninizin yerine gelmesi ilk direksiyonun başına geçtiğiniz anda oluyor. Ayşe hocam her ayrıntıyı tek tek uygulamalı olarak sizlere yaptırıyor.yapabildiğinizi gördüğünüzde sizde çok şaşıracaksınız. Kendisinden allah razı olsun. Zaman aleyhinize işliyor☺️ Vakit kaybetmeden direksiyon başına geçmelisiniz. Hayatta kendiniz işin bir şey yapın AYŞE HOCA İLE İLETİŞİME GEÇİN ❤️

 45. Curtisbep

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Hi,

  I am contacting you today because i have Jackpotbetonline.com site for advertising.

  Please check the website where you place link or article post.

  Jackpotbetonline.com are evryday updated & have good Domain Autority (DA=62) & Good Domain Rating (DR=72).

  The Following advertising Options are available:

  Text Link Space
  Article post (Max of 3 links per article)
  Advertising Banner Space (460×60 or 250×250)
  Best ” Online casino Slots ” Review

  Regards,

 46. BrianUndub

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  We perceive the coloring of colorless pictures as an entertaining pastime that contributes to the development of the child’s fine motor skills. However, children’s coloring pages can do more!
  Coloring as an educational activity for children plays a big role in the formation of many skills.
  Undoubtedly, the main purpose of coloring is to train a child’s hand. This is the development of fine motor skills, mastering new skills, preparation for school and for writing. But after all, in the process of coloring, the kid himself chooses the colors, combines them with each other for compatibility, shows taste, demonstrates artistic abilities, and expresses himself. This activity to some extent disciplines the child, teaches him to perform monotonous work for a long time, to bring the work started to the end, fosters perseverance, accuracy, independence (after all, after all, it is necessary to put all the objects in their places and clean up the workplace).
  Coloring can be a way to spend time together – sometimes adults are also not averse to coloring, remembering their childhood. And children really like it when their parents participate in their games and activities.
  With the help of coloring pages, you can learn with a crumb of colors, shapes, numbers, letters. Also, older children have coloring pages with stickers, shadings, outlines, drawings – each develops the child in its own way, depending on his age. By the way, coloring is great for calming the nervous system and allows you to distract yourself from disturbing thoughts. This is a good way to divert your child’s attention away from problems or stressful situations.
  Fine example Aleph bet hebrew coloring pages for preschoolers

 47. Interfacemog

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  (palimpsests). In the XIII-XV centuries in

 48. NatashuOl73

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Absolutely NEW update of captcha solution software “XRumer 19.0 + XEvil 5.0”:

  Captchas regignizing of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, MailRu, SolveMedia, Steam,
  and more than 12000 another subtypes of captcha,
  with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
  You can use XEvil 5.0 with any most popular SEO/SMM software: iMacros, XRumer, SERP Parser, GSA SER, RankerX, ZennoPoster, Scrapebox, Senuke, FaucetCollector and more than 100 of other programms.

  Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.

  Free XEvil Demo available.

  See you later 😉
  P.S. A Huge Discount -30% for XEvil full version until 15 Jan is AVAILABLE! 🙂

  XEvil Net

 49. Richardepisy

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Наша служба транспортировки была основана с целью, чтоб нашим клиентам было практично. У нас знаменитой корпорации ОАО Ажищенков Ногинск имеется штат рассыльных а также свой автопарк. Наше специализированное предприятие готово совершить доставку товара вам в комфортное время. Для этой цели вам необходимо обязательно сделаете заказ такую услугу. При таких обстоятельствах ваш товар будет доставлен максимально быстро и точно. Можно рассчитывать на отменное качество печати, персональные решения и своевременное сопровождение.
  пакет фасовочный пнд

  На протяжении более 10 лет знаменитой международной компаии ОДО АРТУР Махачкала направляет предприятиям в многообразных направлениях индустрии находить идеальные решения для пакетирования своей косметической продукции. Специализированное предприятие ценит промышленные нововведения, ориентацию на клиента и стремление к стабильному модернизации. Громадный ассортиментный набор изделий (вакуумные пакеты ), позволят удовлетворить желания самых строгих производственных партнеров. Доставка товаров осуществляется в любой регион рф.

 50. Incipiojrl

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  consists of the book itself

 51. Arnottysy

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  bride, Julie d’Angenne.

 52. Richardwog

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  At some habits in your life you are bound to allow airline
  tickets. It muscle be to the bathroom on a vocation trek or to visit a
  loved one across the country.

  No occasion what the defence may be, you are going to accept to
  take it on the lam and probably go for the tickets yourself. On someone who
  has never had to trade with buying airline tickets, this
  might aspect like a daunting upbraid but in aristotelianism entelechy it couldn’t
  be any simpler.

  Thanks to the Internet, buying airline tickets takes nearly
  no chance at all. There are tons of websites that do nothing
  but barter airline tickets and uncountable desire promote them to you at
  a discount.
  https://cheapskytickets.com

  The most important tip-off to buying airline tickets online is
  to be acquainted with your itinerary. Make sure you know definitely when you
  need to withdraw and where you are going.

  If you need a ring-shaped turn on ticket, add up to trusty it is included
  so you don’t secure to acquire solitary later or you may intention up stuck
  instead of a hour or more.

  Most websites authorize to you type in where you are leaving from
  and where you are contemporary and then settle upon dates on a
  calendar. This is deeply easy to resort to metrical representing someone without
  much Internet experience.

  Another pointer is to know all the especially fees knotty and
  settle on if your tickets will be sent to you or if you can
  exactly pick them up when you get to the airport.

  Having them sent to you can be a pain if the post doesn’t
  present up for some goal so it is kindest to neglect them at your
  airlines ticket counter.

  When you arrive at the airport, you only recount them your
  name, scrutiny your baggage, then you are off.

  Many times infer from the entertaining publish on websites. You don’t covet to
  reward extra or clothed to interval 6 hours at 3 singular airports
  to earn where you are going.

 53. Boschtrb

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  text carrier and protective

 54. Martinenesk

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Калибр-пробка Ш-16 К-НЕ CYG16 (5/8) P5 Api Spec 11B 4 за 11000 руб. Наименование калибра. Непроходной установочный калибр-пробка с укороченным профилем. Назначение калибра. Для установки регулируемого калибра-кольца

 55. Sanderxpf

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Since manuscripts are subject to deterioration

 56. Blendernck

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  text carrier and protective

 57. Büşra uzunmehmet

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  2019 un agustos ayinda Ayse hocamla basladigim derslerime gercekten son derece etkili ve ozverili bir sekilde calistik yaklasik 10 ders sonunda tum korkularimi birlikte yenip destegini dersler bittikten sonra bile saglamistir. Hersey icin tesekkurlerr iyi ki yollarimiz kesismis :))

 58. Infrarednzf

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  From many manuscripts of Antiquity

 59. Vintageiom

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  manuscripts held onto

 60. Garminzlcs

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Manuscript is a collective name for texts

 61. Furrionnsh

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  then only a few have reached us

 62. Raymondnog

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Relatos de Sexo y Relatos Eroticos xxx Etiqueta madre del feed marusia-club.ru.

 63. WIERENGA6265

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Thank you!!1

 64. Holographicemk

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  A handwritten book is a book

 65. instafollowers.co

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  InstaFollowers
  Instafollowers.co is a corporate and trusted website that provides services to improve your account on Social Media platforms like Instagram, Twitter, Facebook, TikTok, YouTube and provides professional SEO services to websites.
  https://www.instafollowers.co

  Why Are Instagram Followers Important?
  Buying Instagram followers helps your account get more visibility since Instagram has more than one billion users around the world, and it is one of the most popular social media platforms. There is no doubt that it is a highly preferred platform nowadays because it offers a very user-friendly interface. Although it was seen as a copy of the famous Snapchat back in the day, Instagram developed itself quickly. It offered so many features that people can’t even stay away from using them. In addition, Instagram came up with so many creative features that caught Facebook’s interest. That is the reason why they bought it in 2012, and now it is a sub-company of Facebook. It was a clever investment, in fact. As we could see, Facebook is still managing to keep its popularity, with different platforms such as Instagram and WhatsApp.

  After Facebook bought Instagram, the app even got better. Instagram offered a lot of features, and its user-friendly interface made the app very popular. In fact, the most popular. However, features and interface are not the only reason why the app is so popular. It also gave people the chance to become famous. That is why Instagram followers are very important. Without an audience, there wouldn’t be popular Instagram personalities. This is the reason behind people wanting to buy Instagram followers.

  The number of followers you have on Instagram matters, just like any other social media platform. If your account has many followers, it gets easier to get more followers progressively by time. Of course, you can try to increase the number of your followers in natural ways. There are many pieces of advice and ways to get more followers on Instagram. Although they are true, you may not have time to get success on your social media experience. That is why considering buying followers is a good idea, and it is considered as a quick boost to the number of followers you wish.

  Key Reasons to Buy Instagram Followers
  When we started using social media in its early times, it was purely for entertainment. Yet, social media is not just about that anymore. Today, we can see many brands, companies, and other organizations using social media for a profit purpose. Since Instagram became a popular platform, we can see various types of uses of it, either for entertainment or for business purposes.

  Instagram even offers business profiles if you want to use it for making money and promoting your brand. Just like a basic account, you can create and manipulate it easily. Instagram supports all of its users by offering the same easy user experience. Business profiles are great to promote your work, and as a regular profile, you can buy followers for it.

  Benefits of Buying Instagram Followers
  Buying followers will save you time to grow your account. You may desire to do it in an organic way. However, it is not always possible. Let’s say you have opened a souvenir shop, and you want to promote it. Instagram is a perfect way to do so. However, you have made a lot of investment for that store, and you want to start making money as soon as possible. If you try to gain followers organically, you will need to spend time on it between all of your work. That is why buying followers will help you, but how?

  We have mentioned that buying Instagram followers is a good way to grow your account quickly. Here are some advantages that are obtained by buying followers:

  How Can You Buy Followers?
  Buying IG followers from InstaFollowers is very easy and also very safe. We don’t need any vital information such as your password etc. We don’t make you fill out any forms or write many things, either. With our tool, you can buy followers easily and fast. You can see the instructions below:

  You will see two boxes; you need to write your Instagram profile name to the first one.
  Then, write the number of followers you want for that profile to the second box.
  You can see the estimated delivery time and the amount of the fee for your followers.
  Finally, click on ‘Buy Now’ or ‘Add to Cart’ to end the process.

 66. CHIRPdks

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  inventions of typography

 67. Carpetroo

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  and 12 thousand Georgian manuscripts

 68. Fgvdstemo

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  rx pharmacy coupons drug store canadian pharmacy cialis

 69. iAquaLinkfrn

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  way. Handwritten book

 70. Broncojoh

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  … As a rule, the manuscript is called

 71. Dysoncty

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  books in ancient times was papyrus

 72. EOTechkjg

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  XVII century was Nicholas Jarry .

 73. Billycoerm

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Доброго времени суток
  Если у кого то есть проблемы с мужским здоровьем то заходите по ссылке
  Сиалис Приобрести с доставкой. Загляните на наш порнтал

  Means for improving male strength. Increase in potency and prolongation of sexual intercourse. Come to us.
  https://potentia24.ru/

  1e9c1a255f36442aa274ee111a22155c

 74. PatrickBup

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Данное компетентная образная металлообработка кованые элементы во Воронеже также
  колоссально из-за его границами. Любое продукт, сделанное специалистами
  фирмы неподражаемо также неповторимо, через того то который
  формируется сообразно персональным наброскам, принимая во
  внимание всевозможные просьбы клиента. Презентуем ради вас
  главные тенденции нашей работы.

 75. Flukegtq

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  Of his works, he is especially famous

 76. Premiumkrg

  25 Mayıs 2019

  Cevapla

  drafts of literary works

Leave A Comment

Call Now Button
× Whatss App